امروزه گوشی های هوشمند جز جدانشدنی زندگی ما هستند. برای بسیاری از مردم گوشی تلفن همراه مانند البسه می ماند طوری که بعضی حتی در خصوصی ترین اماکن هم حاضر نیستند از گوشی خود دست بکشند.

امکاناتی چون پیغام رسان ها ، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های جور و واجور ارمغان این گوشی ها هستند و زندگی را از بسیاری جهات برای ما سهل و شیرین کرده اند.

اگر شما نیز یکی از این گوشی ها را دارید که احتمالا همین طور است از اهمیت اپلیکیشن ها در امور روزمره و کسب و کار غافل نیستید.

امروزه بسیاری از مردم از این اپلیکیشن ها برای افزایش درآمد خود و ارتقای کلاس کاری و شغلی خود استفاده می کنند.

چگونه؟

بگذارید یک مثال ساده بزنیم

فرض کنید شما یک مغازه تعویض روغنی دارید. چگونه با سفارش یک اپلیکیشن می توانید به افزایش درآمد خود کمک کنید؟

پیشنهاد من این است که یک اپلیکیشن ساده سفارش دهید و به تمام مشتریان خود سفارش دهید که آن را روی گوشی خود نصب کنند.

هر بار که مشتری برای تعویض روغن به شما مراجعه کرد تاریخ تعویض روغن و تاریخ مراجعه بعدی را به همراه کلیه مشخصات خود و فروشگاهتان در آن ثبت می کنید. زمانی که نوبت تعویض بعدی رسید اپلیکیشن به مشتری اطلاع می دهد که مثلا سه روز دیگر باید روغن ماشین خود را تعویض نماید. این گونه است که مشتری بار بعد هم به شما مراجعه می کند.

همچنین با بارگذاری اپلیکیشن خود و امکان دانلود آن در شبکه های اجتماعی و پیغام رسان های مختلف شهر خود می توانید مشتریان زیادی جذب کنید.

کار سختی است؟ عملی نیست؟ احتمالا جواب می دهید خیر. بسیار ساده و عملی است.

این مثال ساده ای بود از کاربرد اپلیکیشن ها در دنیای جدید. شما هم می توانید کسب و کار خود را ارتقا دهید قبل از آن که رقبا از شما جلو بیفتند.

اگر درباره استفاده از اپلیکیشن در حرفه خود ایده خاصی ندارید با متخصصین ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.