سئو در تهران ، شهرستان ها و تمام نقاط کشور….: بسیاری از مردم با صرف هزینه های بالا اقدام به تاسیس سایت می کنند. با شوق بسیار محصولات خود را در آن می چینند ، خدمات خود را معرفی می کنند و منتظر تماس مشتریان می شوند . اما در بسیاری موارد دریغ از یک زنگ…

چرا چنین است؟ چرا بعضی سایت ها در صنف خود می درخشند اما بعضی خیر ؟ چرا بعضی ها کلیک خور دارند ، زنگ خور بالایی دارند ؟ چرا بعضی درآمدهای نجومی دارند اما بعضی محکوم به شکستند و بعد از مدتی تعطیل می شوند و صاحبان خود را با شکست مواجه می کنند؟

بیایید از زاویه ای دیگر به قضیه نگاه کنیم. همه ما مطالب بسیاری را در گوگل جستجو کرده ایم. چند نفر از شما از صفحه دوم گوگل مطلبی را جستجو کرده اید؟ از صفحات سوم و بالاتر چی؟

اگر قسمت اول و دوم پاراگراف را مقایسه کنید به جواب می رسید. بله. سایت های موفق سایت هایی هستند که در سطور اول صفحه اول قرار می گیرند.

اما چگونه؟ چگونه می توان به این مهم دست یافت؟ اگر به دنبال جواب هستید. جواب این است: سئو .

در ادامه با ما همراه باشید…

سئو در اصفهان ، سئو در تهران ، سئو در شیراز ، سئو در مشهد

سئو در تهرانسئو چیست ؟

سئو با تلفظ اصلی SEO مخفف عبارت “بهينه سازي سايت براي موتور هاي جستجو” به منظور کسب رتبه بالاتر در صفحه نتايج موتورهای جستجو مثل گوگل است.

این تعریفی ساده و روان از سئو است.

seo مخفف چیست

کلمه سئو یا همان seo مخفف Search Engine Optimization است. یعنی “بهینه سازی موتور جستجو” یا به طور دقیق تر ” بهینه سازی نزد موتورهای جستجو” است.

اصول سئو چیست

اصول سئو مبتنی بر یک سری تغییرات در سایت است که باعث بهتر دیده شدن سایت توسط گوگل می شود.

سئو چیست و چه کاربردی دارد

برای سئو سایت آیتم های مختلفی وجود دارد : سئوی متن ، کلمات کلیدی ، سئوی عکس و فیلم ، سئوی قالب سایت ، سئوی بک لینک های داخلی و خارجی ، سئوی شبکه های اجتماعی و….

سئو به منظور بهینه سازی سایت ، قرار گرفتن در صفحه اول موتور جستجو ، بیشتر کلیک خوردن و کسب درآمد بیشتر صورت می گیرد.

سئو کلاه سفید چیست

اگر تغییرات به صورت معقول و قانونمند و با تکیه بر استاندارد های تعیین شده توسط موتورهای جستجو مثل گوگل انجام شوند در این صورت به سئوی انجام شده سئوی کلاه سفید می گوییم.

اگر از روش های غیر استاندارد مثل کدهای جاسازی شده ، متن پنهان شده ، بک لینک غیر مجاز و … استفاده کنیم مشمول سئوی کلاه سیاه خواهیم شد و گوگل ما را مجازات خواهد کرد. اصطلاحا می گویند گوگل سایت را پنالتی کرده است.

نرم افزار سئو چیست

نرم افزار سئو نرم افزاری است که سئوکاران از آن برای انجام سریع تر کار سئو استفاده می کنند. نرم افزارهای متنوعی برای سئو وجود دارند که به پیشبرد کار کمک می کنند اما این در نهایت خود سئو کار است که سئوی نهایی را با توجه به محتوا و اولویت های سایت انجام می دهد.

خدمات سئو چیست

خدمات سئو عبارت است از کارهایی که سئوکار یا شرکت سئو برای سئو و بهینه سازی سایت انجام می شود.

 سئو در تهران

 سئو در تهران

 سئو در تهران

 سئو در تهران

هدف از سئو چیست :

هدف از seo?

در یک کلمه می توان هدف از سئو را افزایش بازدید از سایت خلاصه کرد. ولی واقعیت این است که سئوی سایت مزایای زیاد دیگری هم دارد:

بطور کلي اهداف سئو را مي توان بصورت زير خلاصه نمود:

  • افزایش بازديد وب سايت
  • برندسازی برای سایت
  • افزایش افزايش ترافيک سايت
  • رشد بالای رنک سایت نزد نتايج موتور جستجو
  • افزايش فروش محصولات و خدمات سایت
  • تبليغات رایگان برای سایت

برای مشاوره رایگان سئو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 سئو در تهران

محتوای سئو شده چیست

متنی که توسط شما یا سئوکار سایتتان با توجه به استاندارد های موتور جستجو ، سئو شده باشد محتوای سئو شده نامیده می شود. همان طور که گفتیم سئو می تواند به صورت کلاه سفید ، کلاه سیاه یا کلاه خاکستری انجام شود.

تصویر کپچا