طراحی وب سایت برای کارخانجات

واحدهای صنعتی مثل کارگاه‌ها و کارخانجات، یکی از مکان‌های مهم برای شکوفایی اقتصادی و شکل‌گیری توسعه هر کشوری هستند. جدا از اینکه کارخانه شما در چه حوزه‌ای در حال فعالیت است، در صورت مدیریت مناسب در بخش‌های مختلف تولیدی آن، از فروش محصولات گرفته تا تهیه مواد اولیه، میتوانید گستردگی کسب و  کار خود را افزایش داده و در شهرهای مختلف شعبه‌های دیگری احداث کنید. در نهایت شما برای مدیریت شعب مختلف و معرفی و فروش محصولات و خدمات به ابزاری قدرتمند و مطابق با تکنولوژی روز دنیا دارید. از جمله شیوه‌های نوین برای بازاریابی کارخانجات و واحدهای تولیدی، استفاده از ابزاری مثل طراحی سایت کارخانه، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام تلگرام و … می‌باشد.

با توجه به همه گیری استفاده از اینترنت و نقش تکنولوژی در توسعه کارخانه‌ها و کارگاه های تولیدی و در ادامه، وجود رقابت شدید در بازارهای داخلی و خارجی، سبب شده صنایع مختلف برای معرفی محصولات و خدمات خود از طریق اینترنت نیاز به طراحی سایت کارخانه و صنعتی داشته باشند. امروزه عده زیادی از افراد همه نیازها و سوالات خود را از طریق اینترنت برطرف میکنند و شما با حضور موثر در این فضا در واقع خود را در دسترس مشتریان خود قرار داده‌اید. همچنین حضور کارخانه شما در اینترنت کمک زیادی به برندیگ و کسب و کار و اعتبار آن در بین افراد میکند.
با در نظر گرفتن این موضوع، یک فرصت بسیار خوب برای کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی ایجاد شده که با طراحی سایت صنعتی بتوانند محصولات و خدمات خود را به راحتی در دسترس مخاطبان قرار دهند و از این بازار بزرگ ایجاد شده در بستر اینترنت سهمی داشته باشند. تیم طراحی راهکارهای وب، طراحی سایت کارخانجات را با استفاده از جدیدترین ابزارهای روز دنیای طراحی سایت انجام می‌دهند. شما در هر حوزه از صنعت که در حال فعالیت باشید میتوانید طراحی سایت صنعتی خود را به تیم بزرگ راهکارهای وب بسپارید.

چرا طراحی سایت کارخانه اهمیت زیادی دارد؟

با توجه به اینکه کارخانجات مختلف جهت فروش محصولات خود همیشه به یک بازاریاب نیاز دارند تا محصولات آنها را به مخاطبین هدف معرفی کنند و آنها را به مصرف کنندگان محصولات کارخانه تبدیل کند، با وجود اینترنت و پیشرفت تکنولوژی این روش دیگر مثل گذشته موثر نیست و استفاده از راهکاری مثل طراحی سایت کارخانه می‌تواند منافع زیادی برای شما داشته باشد. داشتن یک سایت با طراحی خوب، کارخانجات را به اهدافی که از یک بازاریاب می‌خواهند می‌رساند. حتی طراحی سایت کارخانه چندین برابر بازدهی بیشتری برای شما خواهد داشت؛ چون که افراد امروزه وقت زیادی را در تلفن هوشمند، لپ تاپ و تبلت خود می‌گذرانند و همین موضوع فرصت خوبی برای کارخانجات و صاحبان کسب و کار است که خدمات و کالاهای خود را به آنها معرفی کنند.

 اهمیت طراحی سایت صنعتی

در واقع سایت کارخانه شما، جنبه مجازی صنعت شما محسوب میشود. این موضوع به این معنی است که در صورتی که میخواهید در دنیای مجازی برای صنعت خود حضور و وجود حرفه‌ای داشته باشید، تنها راهکار برای شما داشتن یک طراحی سایت صنعتی به روز و پیشرفته است. همانطور که اشاره شد، هر روزه بر اساس آمارهای مختلف، سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی بیشتر شده و فعالیت آنها در دنیای فیزیکی کمتر و کمتر میشود.

 طراحی سایت کارخانه ریسپانسیو

با یک برسی ساده در آمارهای سایت ها میفهمید که امروزه بیشتر کارهای اینترنتی از طریق گوشی های هوشمند تلفن همراه و تبلت انجام می‌شود و روز به روز شاهد افزایش این میزان هستیم، پس شکی نداشته باشید که ریسپانسیو بودن نمایش سایت شما با دستگاه‌های مختلف امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است. شما می‌توانید به جای صرف هزینه برای طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی سایت کارخانه واکنش گرا یا ریسپانسیو داشته باشید تا سایت کسب و کارتان به خوبی در اندازه‌های مختلف صفحه نمایش دستگاه‌های هوشمند دیده شود. با این کار استفاده از سایت برای کاربران راحت‌تر شده و آنها مجبور نیستند برای مشاهده همه بخش‌های سایت حتماً از لپ تاپ یا صفحه‌های نمایشگر بزرگ استفاده کنند. از سوی دیگر اهمیت این موضوع را در بهبود رتبه سایت نمی‌توان نادیده گرفت.

معیارهای طراحی سایت کارخانه حرفه‌ای

از جمله معیارهای تعیین کننده برای سنجش اعتبار یک واحد صنعتی، بررسی وب سایت آن است. اگر طراحی سایت کارخانه به صورت حرفه‌ای انجام شود، علاوه بر افزایش میزان اعتبار برند شما، با توجه به دسترسی حداکثری افراد به اینترنت و گوشی‌های هوشمند، قطعاً شاهد افزایش فروش و درآمد کسب و کار شما به صورت غیر حضوری و در عین حال دسترسی به طیف گسترده‌ای از مشتریان داخلی و خارجی خواهید بود. از سوی دیگر یک سایت حرفه‌ای زحمت شما را برای بازاریابی و معرفی محصولات کم کرده و همچنین برای مشتریان این امکان فراهم می‌شود تا با صرف زمان کمتر، نتیجه مطلوبی را برای برطرف کردن نیاز خود به دست آورند. پس این موضوع در واقع یک معادله دو سر برد است که با گسترش رقابت بین کارخانجات، باعث استقبال آنها از طراحی سایت صنعتی با هدف دسترسی به بازار فروش گسترده و جذب مشتری شده است.

طراحی سایت کارخانه‌ای چند زبانه

جهت گسترش و توسعه حوزه فعالیت کارخانه‌تان توصیه می‌کنیم، گسترش دامنه امکانات خود را در نظر داشته باشید، از جمله امکاناتی که می‌تواند باعث جذب مخاطب در مقیاس گسترده‌ای شود، طراحی سایت چند زبانه است. با این کار مخاطبانی از سراسر دنیا به سمت برند شما جذب شده با این روش هم از لحاظ سئو و هم از لحاظ برندینگ بسیار قدرتمند عمل کرده‌اید. البته قبل از طراحی سایت به صورت چند زبانه باید با افراد مختلف از جمله طراحان سایت، برای امکان انجام این کار از نظر جنبه‌های مختلف مشورت شود. شما می‌توانید مشکلات و موارد مختلف را به صورت حضوری یا غیر حضوری با تیم راهکارهای وب در میان بگذارید و دامنه اختیارات قرارداد شده برای شما در کنترل پنل، امکان مدیریت سایت را به ساده ترین روش ممکن فراهم می‌کند.

قسمت‌های مختلف یک سایت کارخانه‌ای

  • بخش اول مربوط به صفحه معرفی محصولات در کنار تصاویر و مشخصات فنی آنهاست، همچنین خوب است صفحه نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها هم در نظر گرفته شود.
  • بخش دوم صفحه معرفی کارخانه یا واحدهای صنعتی است که در کنار آن یک صفحه برای معرفی استانداردها و گواهینامه‌هایی که کارخانه کسب کرده است در نظر گرفته می‌شود.
  • در بخش سوم می‌توانیم صفحه مربوط به لیست نمایندگی‌ها و خدمات پس از فروش محصولات را طراحی کنیم. همچنین طراحی قسمت مقالات و اخبار مربوط با فعالیت‌های کارخانه هم در اولویت است.
  • قسمت چهارم به صفحه معرفی کارکنان و رزومه کاری آنها اختصاص دارد. در این بخش معمولا گالری تصاویر و ویدیو هایی جهت نمایش قسمت‌های مختلف کارخانه و خطوط تولید آن در نظر گرفته میشود.
  • در نهایت بخش پنجم مربوط به ارتباط و نظرسنجی از مشتریان می‌باشد. صفحه آدرس شرکت و اطلاعات تماس و ارائه سرویس پشتیبانی آنلاین مربوط به این قسمت است.

تاثیر طراحی سایت کارخانه در فروش

در زمان گذشته به خاطر کم بودن تعداد فروشندگان و تولید کنندگان یک محصول، عملیات فروش به راحتی صورت می‌گرفت چون که مشتریان با در نظر گرفتن نیاز خود و با کمی تحقیق می‌توانستند به کالای مورد نیاز خود دست یابند. اما در دنیای امروز با افزایش تعداد تولید کنندگان و پیشرفته شدن تجهیزات صنعتی، بازار رقابتی سنگینی بین تولید کنندگان کالا و کارخانجات به وجود آمده که این موضوع خریداران هم با مشکلاتی مواجه می‌کند، چون که باید از بین انبوهی از برندهای مختلف، مناسب‌ترین آنها را انتخاب کنند.

جلو زدن از رقبا با طراحی سایت کارخانه

سایت کارخانه خود را به عنوان یک ویترین در نظر بگیرید، چون که امروزه کمتر کسی به تراکت‌های تبلیغاتی و بیلبوردها توجه می‌کند، اما شما میتوانید طراحی سایت کارخانه خود را به گونه‌ای داشته باشید که در کنار مشتری پسند بودن، تجربه لذت بخشی برای خریداران محصولات شما به وجود بیاورد. در کنار این موارد موضوع مهمی که طراحی سایت کارخانه را به یک امر ضروری تبدیل می‌کند، قضیه رقابت می‌باشد؛ چون که شما با داشتن یک سایت می‌توانید قیمت و ویژگی‌های هر محصول را در کنار پشتیبانی قوی و راه‌های ارتباطی به مشتریان ارائه کنید؛ هرچه ارائه خدمات با کیفیت بهتری صورت گیرد شاهد جذب مشتریان بیشتری خواهید بود.

طراحی سایت صنعتی

صنایع مختلف با در نظر گرفتن گسترش استفاده از اینترنت و فناوری اطلاعات در سراسر دنیا و شدت گرفتن رقابت در بازارهای خارجی و داخلی، باید بتوانند معرفی محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن از طریق اینترنت انجام دهند. از طرفی یکی از الزامات معرفی هرچه بهتر خدمات و محصولات واحد های صنعتی و کارخانجات، داشتن یک سایت صنعتی حرفه‌ای است. اگر بستر سایت شما از لحاظ رابط کاربری، چینش منوها و دسترسی به موارد مورد نیاز کاربر به خوبی پیاده سازی و طراحی شده باشد، به زودی شاهد افزایش سطح درآمد و میزان تولید کارخانه به صورت چشم گیری خواهید بود.

 طراحی سایت کارخانه با تیم راهکارهای وب

داشتن یک سایت کارخانه حرفه‌ای مطابق با نیازهای شما می‌تواند کسب و کارتان را به یک برند جهانی تبدیل کند. یک طراحی خوب و با کیفیت باعث می‌شود تا با خیالی راحت مدیریت قسمت‌های مختلف کارخانه را به عهده بگیرید و کسب و کار شما در سطح جهانی مدیریت شود. تیم راهکارهای وب به شما کمک می‌کند تا به خوبی دیده شوید، جهانی شوید و تجارت خود را به راحتی انجام دهید. طراحی سایت کارخانه حرفه‌ای بهترین انتخاب برای پیشی گرفتن از سایر رقبا است. یعنی حتی اگر کارخانه شما بالاترین درآمد حوزه فعالیتتان را دارد، حواستانان باشد که در صورت غفلت، رقیبان می‌توانند با تبلیغات گسترده از طریق اینترنت از شما جلو بزنند.

طراحی سایت صنعتی با تیم راهکارهای وب

تیم ما این اطمینان را به شما میدهد که طراحی سایت صنعتی شما به صورت حرفه‌ای و با رعایت همه نیازهای شما باشد، کارشناسان ما آماده ارائه هر گونه مشاوره در زمینه‌های مختلف این موضوع میباشد. پس اگر در حوزه طراحی سایت صنعتی، سوالاتی ذهن شما را مشغول کرده، حتما با ما تماس بگیرید حتی اگر هنوز برای دادن پروژه طراحی سایت خود به ما مطمئن نیستید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *