دلیل انتخاب من و ملاقات با من

درباره من
( مجید جلیلی )

مجید جلیلی هستم متولد فروردین 1361؛ داستان من با ورود به عرصه کسب و کار محصولات نرم افزاری در سال 1387 آغاز شد. در آن دوره انواع نرم افزارهای اطلاع رسانی تحت ویندوز که توسط شرکت فن آوری اطلاعات دانشگاه تهیه و عرضه می شد را به کاربران سراسر ایران از طرق فروش مستقیم و نمایندگی فروش عرضه می کردم. سپس با توسعه اینترنت و وب سایت های اینترنتی در بین عموم از یک سو و علاقه شخصی خود به برنامه نویسی از طرف دیگر به سمت طراحی وب سایت های شرکتی توسط خودم تغییر مسیر دادم. لذا از سال 1389 با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شده و کار طراحی وب سایت برای شرکت ها و فروشگاه های مختلف در شهرهای تهران و اصفهان را آغاز کردم. و با توجه به سابقه تحصیلی خود در رشته گرافیک رایانه ای در سال 1391 و نیاز به طراحی سایت های هر چه کاربر پسند تر با زبان پی اچ پی آشنا شده و توانایی طراحی سایت را هر چه بیشتر توسعه دادم تا کسب رضایت کامل مشتریانم را داشته باشم. به علت نیاز مشتریان خود به سئو در وب سایت هایی که برایشان می ساختم آهسته آهسته وارد حوزه سئو نیز شدم و با گذشت زمان در این حوزه توانستم رتبه های بسیار خوبی برای مشتریان و هم چنین وب سایت خودم در کلمات کلیدی بسیار پربازدید و رقابتی در گوگل بدست بیاورم. از قبیل “سئو در تهران” و “سئو در اصفهان” و … برای وب سایت خودم و کلمات کلیدی بسیار متفاوت از “Iran Visa” و “Iran Tour”… برای آزانس های مسافرتی تا “تعمیرات لوازم خانگی” برای نمایندگی های محصولات ال جی، سامسونگ ، سونی ، هایسنس و بسیاری موارد دیگر
از سال 1398 با تغییرات جهانی تکنولوژی صفحات وب و عبور از نسل دوم صفحات وب (صفحات داینامیک) که توسط سیستم هایی مانند وردپرس تولید می شدند به نسل سوم (المان های داینامیک) بنده نیز شروع به یادگیری زبان سمت کلاینت جاوا اسکریپت کردم و پس از آن بر کتابخانه جی کوری نیز تسلط یافتم تا امتداد مسیر علاقه خود را در برنامه نویسی وب در فرم ورک React.js یافتم و توسط این فریم ورک جاوا اسکریپتی ارائه هایی هر چه کاربر پست تر برای صفحات وب و به صورت واکنس گرا به رفتار کاربر، از نقاط قوت وب سایت هایی بنده شد.
البته ناگفته نماند که در این مسیر HTML5 و CSS3 و Bootstrap4 و SCSS و SASS نیز ابزارهای کمکی بودند که بر آنها تسلط یافتم و هر روز از آنها استفاده می کنم.
در ادامه برای آشنایی با توانمندی های ما با من همراه باشید…

مجید جلیلی

موسس سایت – توسعه دهنده

 مهارت های من

90%

HTML5

90%

Bootstrap4

80%

JavaScript

70%

React.js

90%

وردپرس (VisualComposer)

85%

SEO

40%

Laravel (آشنایی)

94%

CSS3

95%

SASS

85%

JQuery

80%

Axios و Ajax و Json

90%

ووکامرس (فروشگاهی)

60%

Google Web Master Tools

45%

PHP

شما به خوبی با توانمندی های من آشنا شدید

اکنون میدانید که برای پروژه هایتان چه کمک هایی میتوانم به شما بدهم.