طراحی سایتشرکتی

طراحی سایت

_

در دنیای امروز و عصر تکنولوژی دیگر داشتن یک سایت برای کسب و کار، یک نیاز محسوب نمی شود بلکه امری واجب است. با استفاده از خدمات طراحی سایت حرفه‌ای راهکارهای وب، میتوانید در رقابت سنگین سایت ها حرفی برای گفتن داشته باشید، جامعه خود را از برندتان آگاه کنید و باعث افزایش سود در کسب و کارتان شوید؛ میتوانید همه این کارها را بدون نیاز به هزینه های غیر منطقی تبلیغات به دست آورید.در فرایند طراحی سایت نیاز مخاطبان شما شناسایی می شود و تیم طراحی سایت راهکارهای وب پروژه را متناسب با آن انجام میدهد. در نتیجه این حرکت وقتی مخاطبین شما به دنبال نیاز خود در گوگل می گردند، سایت شما در نتایج اولیه مشاهده میکنند، از طراحی و رابطه کاربری آن خوششان می آید و به مشتری شما تبدیل می شود. تیم راهکارهای وب با بررسی نیازهای کسب و کار شما و مخاطبین آن، یک وب سایت با طراحی فنی و ظاهری متناسب با حوزه فعالیتتان پیاده سازی میکند.

ویژگی های یک طراحی سایت خوب

_

تیم بزرگ راهکارهای وب با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه طراحی سایت و سئو آماده است که طراحی سایت شما را در دنیای وب انجام دهد. در واقع تیم ما از ویژگی های یک طراحی خوب آگاه است و می‌تواند همین فرمول را برای سایت شما هم پیش بگیرد. اولین ویژگی یک سایت خوب، همگام بودن آن با ترندهای روز دنیا است. این سایت باید عملکرد خوبی روی همه دستگاه ها داشته باشد، امنیت و سرعت بالا در کنار ریسپانسیو بودن آن در ابعاد مختلف، از دیگر ویژگی های یک طراحی سایت حرفه ای است. البته در این بین به یک موضوع هم توجه کنید که معیار خوب بودن طراحی سایت از نظر هر شخصی ممکن است متفاوت باشد. به صورت کلی یک طراحی سایت عالی، باید حداقل اصول طراحی را رعایت کند وگرنه انتظار افراد چه به عنوان کارفرما و چه به عنوان کاربر یا طراح سایت ممکن است متفاوت باشد. به صورت کلی سایت مناسب باید رابط کاربری راحتی را در کنار تجربه کاربری مناسب داشته باشد.

مشاوره رایگان

طراحی سایت چقدر طول میکشد؟

_

این مورد کاملاً وابسته به یک سری عوامل خاص است. مواردی مثل این که سایت شما چه نوع سایتی میباشد و از چه سیستم مدیریت محتوایی در آن استفاده می شود، شرایط کار به چه صورت است و انتظارات شما از سایت چیست. اما اگر بخواهیم بگوییم که طراحی سایت در راهکارهای وب چقدر طول میکشد، باید بگوییم که تیم ما پروژه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل خواهد داد، اما ممکن است شرایط پروژه به شکل دیگری پیش برود و این زمان افزایش داشته باشد. اما این زمان بندی نباید طوری باشد که به کارهای لازم پروژه نرسیم. همچنین باید به این مورد توجه کنید که تمام شدن پروژه در زمان مقرر، نیاز به همکاری همه جانبه از سوی طرفین قرارداد دارد. در برخی مواقع خاص هم احتمال دارد که این زمانبندی بیشتر شود؛ اما تیم راهکارهای وب همه تلاش خود را می‌کند تا سایت شما را در سریعترین زمان ممکن تحویل دهد تا وقفه‌ای در کار شما نیافتد.

وبسایت تجهیزات پزشکی
وبسایت ایران تراول
وبسایت ایران تعمیرات اصفهان
وبسایت آموزش زبان کره ای
وبسایت شرکت انصار برق
وبسایت شرکت نجم
وبسایت فروشگاه قهوه
وبسایت کاردرست تعمیر
وبسایت کانون آگهی و تبلیغات آوین

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

با خدمات ما

در میان رقبا زیبا و قدرتمند بدرخشید
ما میکوشیم تا شما موفق شوید

240

پروژه موفق

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

ایده طراحی سایت

اولین چیزی که برای طراحی سایت نیاز دارید، یک ایده خوب است که با دانسته های شما پرورش می یابد. بعد از آن ایده را با تیم طراحی راهکارهای وب مطرح می‌کنید. در این مرحله فکر شما صرفاً یک ایده خام میباشد که نیاز به پردازش دارد. ما در تیم راه کارهای وب ایده شما را در بستر خوبی پرورش می دهیم و نتیجه کار چیزی میشود که شاید از خواسته‌های شما هم فرا تر باشد. بعد از پرورش یافتن ایده باید به سراغ بقیه مراحل برویم.

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

داشتن هاست و دامنه مناسب

داشتن یک سایت کاربردی با طراحی مناسب نیازمند یک دامنه خوب و یک هاست معتبر است. در زمان انتخاب ‌هاست حتماً دقت کافی داشته باشید. هاستی مناسب است که همیشه سایت شما را در دسترس نگه دارد (آپ تایم بالایی داشته باشد) و فضای مناسبی را در اختیار شما قرار دهد؛ موارد دیگر مثل سرعت بالا در کنار خدمات اضافه برای طراحی بهتر هم از دیگر ویژگی های هاست مناسب است. برای داشتن بهترین عملکرد حتما توصیه می کنیم با مشاوران ما مشورت کنید.

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

طراحی ظاهری سایت

حالا اصل فرایند طراحی سایت شروع می شود و طراحی قالب سایت شما انجام میگیرد. در این بخش با توجه به سیستم مدیریت محتوای انتخابی، همه چیز آماده اجرای کار است. طراحی ظاهری که برای سایت شما انتخاب می‌شود باید متناسب با حوزه کسب و کار شما باشد و همه المان های سایت باید نشان دهنده برند شما باشند. در خصوص سیستم مدیریت محتوا توصیه می کنیم که برای این کار از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و خدمات طراحی سایت وردپرسی راهکار های وب استفاده کنید.

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

طراحی و اجرای ایده ها

در این بخش برنامه نویس ها و طراحان سایت ما، طرح و ایده تایید شده سایت را به اجرا در می آورند و رسماً وبسایت شما طراحی می شود. طبیعتاً این مرحله مهم ترین بخش طراحی سایت است. به این دلیل که همه برنامه ریزی ها و ایده پردازی ها در این بخش به اجرا درآمده و اگر در این بین چیزی به خوبی پیش نرود و کسی متوجه مشکل نشود، احتمالاً سایت شما در آینده به مشکلات زیادی بر خواهد خورد. درست پیش رفتن این مرحله کاملاً بستگی به تیم طراحی سایت دارد که با راهکارهای وب نگرانی در این خصوص نخواهید داشت.

امیدواریم محتوای خوبی را ارئه کرده باشیم

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

سئو، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

این بخش مربوط به امور بعد از طراحی سایت است که تا زمان ادامه فعالیت سایت باید انجام شوند. مواردی مثل تولید محتوای سئو شده، بهینه‌سازی‌های مداوم سایت، استفاده از دیگر روش های دیجیتال مارکتینگ مثل بازاریابی شبکه های اجتماعی، پشتیبانی بخش های مختلف سایت و بقیه مواردی که مربوط به بعد از توسعه و طراحی سایت هستند، در این بخش قرار می گیرند.

ضمناً لینکدین تیم راهکارهای وب محتوای جالبی داره

طراحی سایت وردپرسی یا
طراحی سایت اختصاصی

عکاسی علم ، هنر ، کاربرد و عمل ایجاد تصاویر با دوام با ضبط نور یا تابش الکترومغناطیسی دیگر است ، یا به صورت الکترونیکی با استفاده از سنسور تصویر ، یا به صورت شیمیایی با استفاده از ماده ای حساس به نور مانند فیلم عکاسی. این مورد از جمله سوالاتی است که توسط کارفرمایان زیادی پرسیده می شود، در واقع آن ها می خواهند بدانند که کدام نوع طراحی سایت برای آنها مناسب تر است. به صورت کلی قبل از سفارش طراحی سایت باید سه عامل را مشخص کنید. این عوامل شامل نیاز، بودجه و برنامه شما برای آینده سایت است که در ادامه به آن پرداخته می شود.

از طراحی سایت چه می خواهید؟

نیاز شما از طراحی سایت اولین و مهمترین نکته قبل از سفارش پروژه است. مثلاً اگر به یک سایت فروشگاهی یعنی بخش های محصول به همراه ویژگی ها، سبد خرید، فروشگاه، تخفیف و … نیاز دارید. یک طراحی نیمه اختصاصی با وردپرس هم می تواند کار شما را راه بیندازد. اما اگر در کنار موارد فوق به ویژگی های خاصی مثل امکان مزایده از طرف کاربران و … نیاز داشته باشید باید از یک طراحی اختصاصی استفاده کنید.

بودجه پروژه

بدیهی است که سایت های کد نویسی شده به صورت اختصاصی، مدت زمان بیشتری برای طراحی طول می کشند و هزینه زیادی دارند؛ اما سایت های نیمه اختصاصی که به وسیله سیستم های مدیریت محتوای مثل وردپرس طراحی می‌شوند، به خاطر اختصاص نبودن کد نویسی آنها، سریع تر آماده شده و هزینه خیلی کمتری هم دارند.

برنامه آینده سایت

شاید شما هم فکر کنید که طراحی وردپرسی باعث تضمین آینده شما نمی شود و برای به نتیجه رسیدن نیاز به طراحی اختصاصی دارید؛ اما به شما توصیه می‌کنیم که وردپرس را دست کم نگیرید. توسعه پذیری و آینده نگر بودن موضوعاتی فراتر از نیاز امروز شما هستند و شما باید به مراحل بعد و به صورت بلند مدت فکر کنید که طراحی های وردپرسی تا حد زیادی جوابگوی اکثر کسب و کارها میباشد. برای دریافت مشاوره بیشتر می توانید از راه های ارتباطی قرار گرفته در سایت استفاده کنید.

پیام بفرستید!