_

سئو در شیراز

با در نظر گرفتن گسترش فعالیت و حضور کسب و کارهای شهر شیراز در اینترنت، موضوع بهینه سازی وب سایت ها و سئو سایت در شیراز اهمیت زیادی پیدا کرده است.

به همین دلیل کسب و کارها و مشاغل زیادی در سال‌های اخیر به خاطر استقبالی که از فروش آنلاین شد، اقدام به سئو سایت خود کرده‌اند.

البته موردی که توسط بیشتر صاحبان کسب و کار در نظر گرفته نشده این است که طراحی سایت در شیراز به تنهایی باعث جذب مشتری و افزایش فروش نمی شود.

مهمترین کاری که باید برای این موضوع انجام دهید، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و سئو در شیراز است؛ چون که با تمرکز روی سئو از همان ابتدای کار، بازدهی سریع تر و بیشتری در مدت زمان کمتری خواهید داشته و می توانید به اهدافی مثل فروش آنلاین محصولات یا افزایش بازدید دست پیدا کنید.

تیم دیجیتال مارکتینگ راهکارهای وب، سئو سایت را به صورت ویژه و سراسری در شیراز و کل کشور ارائه می کند.

تیم ما کاملترین خدمات سئو در شیراز را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

در ادامه همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتر با سئو وب سایت در شیراز آشنا شوید.

سئو در شیراززیبا

سئو سایت در شیراز

قبل از ورود به جزئیات موضوع، بهتر است به بررسی کلی سئو در شیراز و کاربردهای آن و دلیل رفتن به سراغ سئوکار در شیراز بپردازیم.

از ابتدای رونق فضای مجازی، عده‌ای از افراد در جستجوی کسب و کار در این فضا و عده بیشتری به دنبال خوش گذرانی بودند.

آن دسته از افرادی که به دنبال پول درآوردن از سایت میگشتند، خوب می‌دانند که سئو در شیراز یکی از راه های اساسی برای بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل و رسیدن به درآمد بالا از سایت است.

در همین ابتدای مطلب خوب است تعریفی از سئو داشته باشیم، به صورت کلی سئو مجموعه ای از فعالیت ها مثل بررسی کدنویسی و طراحی سایت، تدوین استراتژی برای محتوای سایت، لینک سازی داخلی و خارجی و کارهای گسترده و متنوعی به منظور کسب جایگاه بهتر و افزایش بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل است.

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

سئو‌ چیست؟

البته سئو تعاریف زیادی دارد، خود کلمه SEO مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو میباشد. البته امروزه معنای این کلمه به بهتر کردن تجربه کاربر در زمان جستجو مطرح شده است. از هر جنبه‌ای به قضیه نگاه کنیم، رفتار کاربر دارای اهمیت ویژه ای است که باید به آن توجه شود.

اهمیت سئو در شیراز

عوامل زیادی روی سئو سایت در شیراز تاثیر می گذارند که از جمله آن‌ها می‌توان به متن محتوای نویسنده  تا استاندارد بودن ساختار و کدنویسی سایت و لینک های ورودی از بقیه سایت ها اشاره کرد.

در صورتی که هنوز به اهمیت سئو سایت در شیراز و اهمیت آن برای کاربران و مردم پی نبرده اید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که روزانه میلیاردها سرچ در گوگل در حوزه های مختلف صورت گرفته و سئو فقط برای افزایش تعداد مراجعات کاربران نیست.

می‌توانیم بگوییم که پس از رواج گوشی‌های هوشمند و گوگل در کنار آن، تقریباً مردم هر چیزی از خرید محصولات پزشکی تا نزدیکترین آدرس آرایشگاه و حتی سبک زندگی را از گوگل و به راحتی از طریق گوشی هوشمند خود پیدا می کنند.

به این ترتیب ارائه خدمات با کیفیت و مناسب یعنی خدماتی که بتواند به نیاز کاربران پاسخ دهد، یکی از عوامل مهم در موفقیت و نگهداری جایگاه سایت و سئو در شیراز شده است.

علت نیاز به سئوکار در شیراز

قبل از اینکه خدمات سئو در شیراز را به صورت جزئی بررسی کنیم، بهتر است به این موضوع بپردازیم که چرا سایت کسب و کارهای مختلف به خدمات سئو در شیراز نیاز دارند.

معرفی و دیده شدن برای جامعه هدف

دیده شدن در ابعاد گسترده و شناسایی توسط کاربران کسب و کار، از مهمترین اهداف سئو سایت در شیراز می باشد. اولین مزیتی که قرار داشتن کسب و کار شما در صفحه اول نتایج گوگل دارد، آشنایی و معرفی برند، خدمات و محصولاتتان است. همچنین این موضوع در کنار افزایش اعتبار و برندینگ کسب و کار، به مشتریان شما نشان می دهد که دارای اطلاعات و دانش به روزی می باشید که می‌توانید با استفاده از آخرین الگوریتم های گوگل جایگاه مناسبی در صفحه نتایج موتورهای جستجو داشته باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ راهکارهای وب همه خدمات سئو در شیراز را با استفاده از جدیدترین الگوریتم های گوگل و با به کارگیری تیمی متخصص ارائه می کند. برای دریافت مشاوره سئو در شیراز می توانید از راه های ارتباطی قرار گرفته در سایت استفاده کنید.

افزایش فروش به وسیله سئو سایت در شیراز

در چند سال اخیر، کسب و کارهای زیادی برای خود یک سایت اختصاصی زده‌اند. اما برای تعداد زیادی از این مشاغل، تنها کاربرد این سایت درج آن روی کارت های ویزیت بوده است و نتوانستند به اهدافی مثل برندینگ و افزایش فروش برسد. استفاده از خدمات سئو در شیراز دقیقاً برای رسیدن به همین اهداف است. در صورتی که سئو سایت در شیراز به روش اصولی اجرا شود، باعث بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل شده که در آخر با اجرای یک بازاریابی محتوایی در کنار سئو سایت، شاهد افزایش فروش کسب و کار خود خواهید بود.

خدمات سئو سایت در شیراز

تیم دیجیتال مارکتینگ راهکارهای وب کاملترین ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ در شیراز می باشد که از جمله مهمترین خدمات آن می توان به سئو صفر تا صد سایت از آنالیز های اولیه تا تولید محتوا سئو شده در شیراز و هر سه بخش اصلی سئو یعنی سئو تکنیکال و سئو آن پیج را در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

در ادامه به بررسی هر یک از این قسمت ها می پردازیم.

تولید محتوای سئو شده در شیراز

داشتن محتوای سئو محور یکی از کلیدی ترین اقدامات سئو سایت است. شما به وسیله تولید محتوای سئو شده و تحقیق اصولی کلمات کلیدی می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید. با توجه به استراتژی بازاریابی محتوایی سایت، باید به شکل منظم و هفتگی محتوا و مقالات سایت خود را بر اساس اصول سئو منتشر کنید.

استفاده از اسکیما

اسکیما باعث می شود تا سایت بهتر توسط گوگل شناسایی شود. با استفاده از کدهای اسکیما مخصوصاً در بخش مقالات سایت در خصوص هدف محتوا و بقیه اطلاعات صفحه، توضیحاتی قرار می‌گیرد تا موتورهای جستجوی گوگل با آنها، تحلیل و تجزیه داده ها را زودتر انجام دهند.

سئو تکنیکال در شیراز

سئو فنی یا تکنیکال برخلاف سئو خارجی و داخلی، کاملاً مربوط به قسمت فنی سایت است. در این بخش مواردی مثل ریسپانسیو بودن سایت، سرعت سایت، کد نویسی آن و موارد مختلف بهینه می شود.

بک لینک سازی در شیراز

بک لینک ها، لینک هایی هستند که از سایت‌های دیگر به سایت شما داده می‌شود و از جمله مهمترین دلایل بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل میباشند. البته احتمال دارد که نتیجه خنثی یا معکوس بگذارند که به خاطر کم بودن اعتبار سایت لینک دهنده به شما یا نامرتبط بودن سایت ارجاع دهنده است.

رپورتاژ آگهی در شیراز

برگزاری کمپین رپورتاژ باعث هدایت کاربران به سایت شما با اجرای محتوای تبلیغاتی هدفمند میشود.

نکته مهم برای این کار یک محتوای رپورتاژ سئو شده و انتخاب سایت هایی است که باید برای انتشار رپورتاژ آگهی انتخاب شود.

بعد از درست بودن همه این موارد اعتبار زیادی به سایت منتقل شده و شاهد افزایش چشمگیر رتبه سایت خواهیم بود.

بررسی تگ عنوان صفحات سایت

صفحات مختلف سایت شما در بالاترین بخش خود دارای یک عنوان هستند که با تگ H1 شناسایی میشود.

اهمیت این تگ رامی توان در اطلاعاتی که به کاربر می دهد و شناسایی موضوع صفحه شما دید.

یکی از اولین اقدامات در سئو داخلی، بهینه سازی تگ عنوان صفحات می باشد تا گوگل موضوع آن را بهتر درک کند.

درج آلت و سئو تصاویر سایت

به کارگیری عکس های متنوع و محتوای تصویری از جمله راهکارهای جذاب کردن سایت برای بازدیدکنندگان است.

تصاویر استفاده شده در سایت باید به صورت مناسب و بهینه برای سئو بار گذاری شوند.

مثلا اگر حجم عکس ها بالا باشد، سرعت لود شدن سایت شما کاهش پیدا کرده و تاثیر منفی زیادی روی سئو سایت دارد.

همچنین عکس ها نیاز به متن جایگزین مناسب دارند تا از طریق آنها هم بتوان در نتایج تصویر گوگل رتبه گرفت.

ارتباط محتوا با عکس هم برای کاربران و هم برای سئو سایت در شیراز اهمیت زیادی دارد.

سئو خارجی یا آف پیج

سئو off page یا سئو خارجی هر گونه اقدامات خارج از چارچوب اصلی سایت جهت افزایش ترافیک و بهبود سئو سایت را شامل می شود. به صورت کلی برای بهبود سئو خارجی می توانید این کارها را انجام دهید

فعالیت در شبکه های اجتماعی

یکی از روش های صحیح مدیریت و بازاریابی، فعالیت در شبکه های اجتماعی است. با این کار در کنار آشنایی افراد بیشتری با کسب و کار شما و معرفی برند، با قرار دادن لینک سایت در شبکه های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام، لینکدین یا توییتر می توانید ورودی و ترافیک سایت را افزایش دهید.

حل مشکلات برنامه نویسی سایت

پس از پایان طراحی سایت در شیراز و حتی بعد از اینکه دیباگ آن صورت گرفت ممکن است مشکلات جدی برنامه نویسی مثل بهینه نبودن سایز نمایش عکس ها، حجم بالای کد های JS و مواردی از این قبیل وجود داشته باشد که برای نتیجه گرفتن از سئو سایت در شیراز باید حتماً این مشکلات برطرف شوند.

بررسی محتوا متا تگ و متا دیسکریپشن

برای سئو سایت در شیراز یکی از موارد تاثیر گذار و مهم، متا دیسکریپشن است.

این تگ همان توضیحات کوتاه زیر عناوین اصلی صفحه نتایج گوگل میباشد.

شما برای داشتن نتایج بهتر باید دیسکریپشنی بنویسید که دارای مشخصاتی مثل داشتن کلمات کلیدی و توجه به محدودیت تعداد کاراکتر متا دیسکریپشن باشد.

بهینه ترین طول دیسکریپشن بین ۱۵۵ تا ۱۶۰ کاراکتر بوده و در صفحه سرپ گوگل بیشتر از این مقدار به کاربر نشان داده نمی شود.

با توجه به اهمیت این بخش باید محتوای آن را به گونه ای بنویسید که کاربر روی لینک سایت شما کلیک کند.

دقت کنید که یکی از عوامل افزایش بازدید از سایت داشتن متا دیسکریپشن های جذاب است.

نکته مهم دیگر حضور کلمات کلیدی اصلی در قسمت متا دیسکریپشن میباشد.

اگر طراحی سایت شما با وردپرس باشد، در هنگام نوشتن محتوای تگ متا به خوبی اهمیت این موضوع را درک خواهید کرد

بررسی لینک های شکسته و ارور صفحات

لینک های شکسته از جمله مشکلات مهم در سئو سایت می باشد.

ربات های گوگل به راحتی صفحات ارور دار و لینک های شکسته را نادیده میگیرند که تاثیرات منفی زیادی دارد.

تعداد این لینک ها و صفحات باید در کمترین حد ممکن قرار داشته باشد.

درست کردن سایت مپ

به صورت کلی سایت مپ یک فایل با فرمت xml بوده که در آن نیم که همه صفحات سایت قرار دارد و با درج آن می‌توانید به ربات های موتور جستجو کمک کنید تا صفحات سایت شما را راحت تر شناسایی کنند.

سئو آن پیج در شیراز

سئو داخلی یا سئو آن پیج، مجموعه اقدامات جهت بهینه سازی سایت در صفحات داخلی آن است.

به عقیده برخی مهمترین قسمت سئو سایت در شیراز همین بخش می باشد؛ چون که در کنار ربات های گوگل، کاربران به صورت مستقیم با آن ارتباط دارند و با توجه به دسترسی حداکثری ما در این حوزه باید تا جای ممکن بهینه سازی انجام شود.

در آژانس دیجیتال مارکتینگ راهکار های وب، سئو داخلی در شیراز شامل اقدامات بسیاری می شود که در ادامه به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

فرآیند سئو در شیراز

ابتدا شما از طریق فرم مشاوره درخواست مشواره میدهید و در ادامه دپارتمان سئو در شیراز با شما تماس میگیرد و شما را راهنمایی میکند

09134024006 از کیست؟

شماره 09134024006 متعلق به جناب مجید جلیلی میباشد و شما میتوانید با بنیان گذار تیم راهکارهای وب به صورت مستقیم تماس بگیرید.

صفحه رسمی تیم راهکارهای وب در لینکدین

Rate this page