تیم راهکارهای وب

طراحی سایت در تهران

_

در دنیای امروز با همه گیری اینترنت و پیشرفت تکنولوژی، هر شغل و کسب و کاری نیاز به داشتن یک وب سایت دارد. شرکت های متنوع طراحی سایت در تهران برای برطرف کردن این نیاز در حال فعالیت هستند. از سوی دیگر افرادی که با طراحی سایت آشنایی دارند هم به صورت فریلنسری به طراحی سایت در تهران می پردازند. صاحبان کسب و کار برای انتخاب فرد یا تیم مناسب جهت طراحی سایت در تهران به مشکلاتی برخورده اند؛ چون که بیشتر این افراد آشنایی زیادی جهت تشخیص طراح سایت خوب یا بد ندارند. در ادامه مواردی را بیان میکنیم که به شما در انتخاب بهترین طراح سایت در تهران کمک می کند.

طراحی سایتشرکتی در تهران
طراحی سایت

تیم طراح سایت در تهران چه کاری باید انجام دهد؟

_

تیم طراحی سایت در واقع گروهی از افراد متخصص است که در ایجاد و نگهداری صفحات سایت حرفه ای برای کسب و کارها با هدف رسیدن به مخاطبین بیشتر و افزایش فرایند رشد سایت از نظر طراحی تخصص دارد. فرایندهای مختلفی توسط طراح سایت انجام می شود که از جمله آن‌ می‌توان به تجسم طرح مناسب برای سایت، برنامه ریزی برای پیاده سازی طرح و ایجاد مجموعه ای از فایل ها برای تمام عناصر بصری سایت اشاره کرد که مخاطب شما بعد از ورود به سایت تجربه راحت و جذابی برای بازدید از سایت شما داشته باشد. در واقع تیم طراحی سایت در تهران به طراحی المان هایی مثل سبک های مختلف متن، رنگ ها، ساختار، گرافیک، چیدمان، تصاویر و محتوای سایت می پردازند. یک طراح سایت خوب در تهران وظیفه دارد که سایت شما را با اطمینان از سازگاری با دستگاه‌های مختلف، استفاده آسان و تعاملی بودن کاملاً کاربردی کند.

مشاوره رایگان

طراح سایت یا تیم طراحی سایت؟

بیشتر صاحبان کسب و کار زمانی که میخواهند طراحی سایت در تهران را به کسی بسپارند، به یک دو راهی می رسند و اغلب این سوال را از خود می پرسند که آیا یک فرد طراح سایت پاسخگوی همه نیازها هست یا به یک تیم طراحی سایت در تهران نیاز است؟
برای پاسخ به این سوال می بایست همه انتظاراتی که کارفرما ها از طراحی سایت دارند بررسی کرد که از جمله این انتظارات می‌توان به سرعت انجام کار، هزینه طراحی سایت در تهران، خدمات و پشتیبانی طراحی سایت، کیفیت طراحی سایت، سفارشات جدید، به روزرسانی طراحی سایت و… اشاره کرد. شاید شما هم در استدلال اولیه به این نتیجه رسیده اید که با یک تیم می توانید به موفقیت های بیشتری برسید اما بهتر است که مزایا و معایب هر کدام از آنها را جداگانه بررسی کنیم.

_

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

با خدمات ما

در میان رقبا زیبا و قدرتمند بدرخشید
ما میکوشیم تا شما موفق شوید
تیم راهکارهای وب

240

پروژه موفق

ورق بزنید

طراح سایت یا تیم طراحی سایت؟

معایب و مزایا انتخاب فرد برای طراح سایت در تهران

در این حالت برای حل همه مشکلات با یک شخص به صورت مستقیم ارتباط دارید که این موضوع ممکن است سبب افزایش سرعت انجام پروژه شما شود. از سوی دیگر یک شخص فریلنسر ممکن است بیزینس ثابتی نداشته باشد و در طولانی مدت به خاطر دلایلی مثل مهاجرت یا هر مشکل دیگری از دسترس شما خارج شود. همچنین فرد تعهد حقوقی و اعتباری در طولانی مدت نداشته در حالی که طراحی سایت در تهران یک پروژه طولانی مدت می باشد که پس از تمام شدن طراحی اولیه سایت هم نیاز به پشتیبانی دارد. پس اگر فرد طراح سایت از دسترس خارج شود باید وقت و هزینه زیادی را برای پیدا کردن طراح مناسب جدید، انتقال اطلاعات و … صرف کنید. همه اینها در حالی است که یک فرد نمی تواند در همه زمینه ها متخصص باشد و ممکن است کیفیت کار پایین تری در مقایسه با یک تیم طراحی سایت در تهران داشته باشد.

ورق بزنید

طراح سایت یا تیم طراحی سایت؟

معایب و مزایای تیم طراحی سایت در تهران

بر خلاف کار با یک فرد، کار با یک تیم ممکن است سرعت زیادی نداشته باشد بنابراین کندی روند کار از جمله معایب کار با برخی تیم ها است. اما مزیت ای که طراحی سایت در تهران به کمک یک تیم دارد، اینگونه است که شما برای هر قسمت از کار یک نیروی متخصص استخدام کرده اید، یعنی برنامه نویسی فرانت و بک اند سایت، کارهای گرافیکی، سئو سایت و به صورت کلی همه قسمت های مرتبط با سایت به وسیله نیروی آموزش دیده مربوط به آن انجام می شود. مزیت دیگر استفاده از تیم طراحی سایت، یک پشتیبانی کامل و دراز مدت در همه مراحل طراحی سایت در تهران است.

ورق بزنید

طراح سایت یا تیم طراحی سایت؟

هزینه طراحی سایت در تهران

در صورت سپردن طراحی سایت تنها به یک فرد، هزینه‌ها پایین می آید چون همه مراحل به وسیله یک نفر انجام شده و آن فرد نیازی ندارد که محیط کار خاصی داشته باشد و در منزل هم می تواند طراحی سایت را انجام دهد. اما خدمات پشتیبانی و بروزرسانی سایت به خوبی استفاده از یک تیم طراحی سایت در تهران نیست.
اما در صورت سپردن کار به تیم طراحی سایت در تهران، هزینه ها مقداری بیشتر می شود چون که همه مراحل طراحی به وسیله افراد متخصص آن انجام شده و کار به صورت تیمی و تخصصی پیش می رود، داشتن محل کار و دفتری مناسب برای کار افراد و دیدار با شما در آنجا دارای هزینه های بیشتری است و در آخر به خاطر وجود قرارداد رسمی، خدمات و پشتیبانی به شکل کامل انجام شده که باعث افزایش قیمت هم می شود.

ورق بزنید

طراح سایت یا تیم طراحی سایت؟

سرعت و کیفیت طراحی سایت در تهران

برای طراحی سایت های کوچک، سرعت پیشرفت کار به وسیله یک فرد تقریباً بیشتر می باشد، به این دلیل که همه مراحل طراحی به وسیله یک شخص انجام شده و پروژه ها به صورت تکی پیش می‌رود و نیازی به انجام دادن فرآیندهای مختلف طراحی سایت به صورت موازی نیست. اما در طراحی پروژه های بزرگ، سرعت انجام کار توسط تیم های طراحی سایت در تهران به شدت بیشتر است، به این دلیل که مراحل مختلف به شکل موازی و به وسیله متخصص هر بخش انجام میشود و رفع ایرادات پروژه نیاز به زمان زیادی ندارد. اما مسئله اساسی و مهم در طراحی سایت، کیفیت انجام کار میباشد که با در نظر گرفتن تخصصی تر شدن طراحی سایت نیاز است که اقدامات هر بخش به وسیله یک شخص آموزش دیده پیاده سازی و اجرا شود و هر مرحله با تایید و نظارت تیم فنی و کارفرما به جلو برود. پس برای انجام بیشتر پروژه ها توصیه می‌کنیم که از یک تیم طراحی سایت کمک بگیرید.

ورق بزنید

طراح سایت یا تیم طراحی سایت؟

پشتیبانی تیم طراحی سایت در تهران

پس از پایان طراحی سایت، احتمالاً مشکلاتی پیش می آید که سایت شما را نیازمند پشتیبانی می کند. در صورتی که سایت به وسیله یک فرد طراحی شده باشد به خاطر ثابت نبودن شرایط کاری او یا رسمی نبودن قرارداد، پشتیبانی سایت در بیشتر مواقع به مشکل می‌خورد. حتماً این موضوع را از کارفرما های زیادی شنیده اید یا حتی برای خودتان اتفاق افتاده که فرد طراح سایت مشغول کار دیگری شده و دیگر کار طراحی سایت را انجام نمی دهد یا اصلاً در دسترس نبوده و پاسخگوی مشکلات شما نیست. نبود خدمات پشتیبانی سبب می شود که طراحی سایت انجام شده کم کم از دور خارج شود و کارایی لازم را نداشته باشد. پشتیبانی طراحی سایت در تهران یک دلیل مهم برای کار با تیم طراحی سایت است. این مورد اهمیت زیادی داشته و توصیه می کنیم که حتما آن را جدی بگیرید.

ورق بزنید

طراح سایت یا تیم طراحی سایت؟

به روز رسانی طراحی سایت

در بیشتر سایت هایی که به وسیله یک فرد طراحی میشود، بعد از پایان پروژه به روز رسانی در کار نخواهد بود و سایت به صورت یک پکیج فروخته شده و خدمات جانبی برای آن انجام نمی شود. در تیم راهکارهای وب تلاش زیادی برای به روز رسانی سایت با فناوری روز اینترنت انجام میشود. یعنی سایت شما به طور مداوم از نظر تکنولوژی های طراحی به روز رسانی می شود. به این ترتیب شما به عنوان کارفرما شاهد رشد روز افزون سایت خود هستید. اما در صورت نیاز به طراحی مجدد، حتی با رعایت همه نکات انتقال و … با افت به چشمگیری در رتبه سایت مواجه می شوید.
طراحی سایت فروشگاهی در تهران

چه زمانی نیاز به طراحی
سایت در تهران دارید؟

امروز تنها داشتن یک سایت کفایت نمی کند و رقابت در اینترنت بسیار شدید شده است؛ به این ترتیب تنها راه شناخته شدن، داشتن سایتی است که توجه مخاطب هدف را به خود جلب کرده و تجربه کاربری خوبی برای بازدیدکنندگان از سایت فراهم کند. اینجاست که شما باید موقعیت را بشناسید و از خدمات یک تیم طراحی سایت حرفه ای در تهران استفاده کنید.

درباره سئو در تهران بیشتر بخوانید…

تیم راهکارهای وب

قدیمی بودن طراحی سایت

داشتن یک سایت قدیمی باعث آسیب به سئو سایت شده و پیدا کردن سایت و استفاده از خدمات سایت برای بازدیدکنندگان دشوار می شود. تیم های حرفه ای طراحی سایت همیشه از آخرین روش ها اطلاع دارند و بهترین روند را که باعث بهترین تجربه کاربری می شود استفاده می کند. آنها ظاهری تازه و جذاب به سایت شما می‌دهند و در ادامه از آن به درستی نگهداری میکنند.

نرسیدن به فروش مورد انتظار

یک تیم طراحی سایت حرفه ای دارای دانش فنی و مهارت های نوآورانه هستند که در زمینه‌های تخصصی خاص به اثبات رسیده و طرح های قابل قبولی را برای طراحی سایت در تهران ارائه میدهند. به این ترتیب این تیم می‌تواند نتایج مورد نظر را برای شما ایجاد کرده و باعث برطرف شدن انتظارات شما شود. همه مواردی که تا الان برسی شده توسط تیم بزرگ راهکارهای وب رعایت شده و میتوانید برای داشتن یک طراحی حرفه‌ای روی ما حساب کنید.

عقب ماندن از رقبا

یک تیم طراحی سایت در تهران به ابزارهای حرفه‌ای و گران‌قیمتی دسترسی دارند که داده های زیادی در خصوص رقیبان، عملکرد شما و اطلاعاتی در خصوص مخاطبان هدف در اختیارتان می‌گذارد. به این ترتیب با توجه به این گزارش ها، می توانید به استراتژی های موثری برسید و یک قدم از رقبای خود جلو بزنید.

پیام بفرستید!

لینکدین تیم راهکارهای وب ما را دنبال کنید

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

یکی دیگر از خدمات تیم بزرگ راهکارهای وب، طراحی و گسترش فروشگاه های اینترنتی است. با استفاده از خدمات تیم ما می توانید بدون هیچ گونه اتلاف وقت و جابجایی خاصی، خریدهای مشتریان خود را به نحو احسن مدیریت کنید. پس چه در میانه راه هستید یا اگر قصد راه اندازی یک سایت فروشگاهی موفق و کاربردی را دارید و نمی دانیم باید از کجا شروع کنید، توصیه میکنیم به مشاوره رایگان سایت ما سری بزنید.

طراحی سایت شرکتی در تهران

هر شرکتی که در هر حوزه ای در حال فعالیت است، برای داد و ستد بهتر و تبلیغات برند نیاز به همگام بودن در دنیای کسب و کار و راه اندازی سایت دارد. تیم راهکارهای وب به شرکت شما کمک می کند تا با استفاده از فضای مجازی یک سایت با طراحی متناسب با حوزه کسب و کار خود داشته باشید. در راهکارهای به یک تیم متخصص آماده همکاری با شرکت شماست.

طراحی سایت شخصی در تهران

با یک سایت شخصی میتوانید یک پایگاه ایده آل در وب بنیان گذاری کنید و با این دستاورد واقعی بدرخشید و دیده شوید

5/5 - (1 امتیاز)