طراحی سایت فروشگاهی در تهران

_

یکی از خدمات مهم تیم راهکارهای وب طراحی سایت فروشگاهی در تهران است که به دلیل ویژگی‌های مختلفی که دارد و تعرفه مناسب آن، جزو خدمات ویژه مجموعه راهکارهای وب محسوب می‌شود.

همانطور که می‌دانید، بیش از 62 درصد از مردم پیش از خرید به روش‌های سنتی، از طریق موتورهای جست‌وجو وارد سایت‌های فروشگاهی آنلاین می شوند و اقدام به بررسی و برآورد هزینه می‌کنند.

در واقع بیشتر مردم در دنیای امروز و عصر دیجیتال، خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند.

حتی افرادی که خرید حضوری را تجربه می‌کنند، پیش از خرید، اطلاعاتی از محصول یا خدمات را در سایت‌های فروشگاهی به دست می‌آورند.

این حجم بالا از تقاضا نشان می‌دهد که یک سایت فروشگاهی خوب می‌تواند رشد کسب و کار را تضمین کند.

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی در تهران

_

فراهم شدن بستر استفاده از پرداخت اینترنتی و افزایش مشکلاتی مانند ترافیک، ازدحام جمعیت و نداشتن وقت کافی برای خرید حضوری باعث شده است تا تمایل افراد برای خرید کالا به صورت اینترنتی افزایش پیدا کند.

این روزها هر کسی دوست دارد بدون خروج از منزل یا محل کار، سریعا وارد وبسایت یک فروشگاه اینترنتی شود و محصول خود را خریداری نماید.

از این رو، توجه به موضوع طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارهای سنتی افزایش یافته است.

استفاده از خدمات شرکت طراحی سایت فروشگاهی تهران این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که بتوانید بازار هدف خود را از مشتریان یک محله یا شهر خاص گسترش دهید و حتی در سطح کلان کشوری آن‌ها را جذب کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران باعث هرچه بیشتر دیده شدن خدمات و محصولات شما می‌شود و می‌توانید بازار بزرگی از مشتریان را به فروشگاه خود جذب نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس در تهران

_

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس یکی از خدمات مهم تیم راهکارهای وب در زمینه طراحی سایت فروشگاهی در تهران است.

برای ساخت فروشگاهی با وردپرس، نیازی به برنامه‌نویسی وجود ندارد و با استفاده از این سیستم مدیریت محتوای ساده و کاربردی می‌توان یک وبسایت فروشگاهی مناسب طراحی کرد.

در واقع، وردپرس یکی از نرم‌افزارهای محبوب برای ساخت وبسایت فروشگاهی محسوب می‌شود که طرفداران خاص خود را دارد.

جالب است بدانید که بیش از 43 درصد از کل وبسایت‌های دنیا با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده‌اند.

برای طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از وردپرس، تقریبا همان مراحل قبلی انجام می‌شود و کارشناسان و مشاورین تیم راهکارهای وب شما را در این امر راهنمایی می‌کنند.

هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی در تهران

_

در وبسایت ما، پکیج‌های مختلفی به منظور آشنایی با قیمت طراحی سایت فروشگاهی در تهران وجود دارد که هر کدام از پکیج‌ها، جزئیات و امکانات کامل و مشخصی را نشان می‌دهند و قیمت آن‌ها نیز مشخص است.

شما می‎توانید طبق حجم کاری موردنظرتان و امکاناتی که در هر پکیج وجود دارد، پکیج متناسب با فروشگاه و کسب و کار خودتان را انتخاب کنید.

دقت داشته باشید که شما می‌توانید هر کدام از پکیج‌های طراحی سایت فروشگاهی در تهران که انتخاب کردید، بعدها برحسب نیاز خودتان ارتقا دهید و به ویژگی‌های سایتتان اضافه نمایید.

جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

با خدمات ما

در میان رقبا زیبا و قدرتمند بدرخشید
ما میکوشیم تا شما موفق شوید

240

پروژه موفق

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

ایده طراحی سایت

اولین چیزی که برای طراحی سایت نیاز دارید، یک ایده خوب است که با دانسته های شما پرورش می یابد. بعد از آن ایده را با تیم طراحی راهکارهای وب مطرح می‌کنید. در این مرحله فکر شما صرفاً یک ایده خام میباشد که نیاز به پردازش دارد. ما در تیم راه کارهای وب ایده شما را در بستر خوبی پرورش می دهیم و نتیجه کار چیزی میشود که شاید از خواسته‌های شما هم فرا تر باشد. بعد از پرورش یافتن ایده باید به سراغ بقیه مراحل برویم.

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

داشتن هاست و دامنه مناسب

داشتن یک سایت کاربردی با طراحی مناسب نیازمند یک دامنه خوب و یک هاست معتبر است. در زمان انتخاب ‌هاست حتماً دقت کافی داشته باشید. هاستی مناسب است که همیشه سایت شما را در دسترس نگه دارد (آپ تایم بالایی داشته باشد) و فضای مناسبی را در اختیار شما قرار دهد؛ موارد دیگر مثل سرعت بالا در کنار خدمات اضافه برای طراحی بهتر هم از دیگر ویژگی های هاست مناسب است. برای داشتن بهترین عملکرد حتما توصیه می کنیم با مشاوران ما مشورت کنید.

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

طراحی ظاهری سایت

حالا اصل فرایند طراحی سایت شروع می شود و طراحی قالب سایت شما انجام میگیرد. در این بخش با توجه به سیستم مدیریت محتوای انتخابی، همه چیز آماده اجرای کار است. طراحی ظاهری که برای سایت شما انتخاب می‌شود باید متناسب با حوزه کسب و کار شما باشد و همه المان های سایت باید نشان دهنده برند شما باشند. در خصوص سیستم مدیریت محتوا توصیه می کنیم که برای این کار از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و خدمات طراحی سایت وردپرسی راهکار های وب استفاده کنید.

ورق بزنید

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

طراحی و اجرای ایده ها

در این بخش برنامه نویس ها و طراحان سایت ما، طرح و ایده تایید شده سایت را به اجرا در می آورند و رسماً وبسایت شما طراحی می شود. طبیعتاً این مرحله مهم ترین بخش طراحی سایت است. به این دلیل که همه برنامه ریزی ها و ایده پردازی ها در این بخش به اجرا درآمده و اگر در این بین چیزی به خوبی پیش نرود و کسی متوجه مشکل نشود، احتمالاً سایت شما در آینده به مشکلات زیادی بر خواهد خورد. درست پیش رفتن این مرحله کاملاً بستگی به تیم طراحی سایت دارد که با راهکارهای وب نگرانی در این خصوص نخواهید داشت.

امیدواریم محتوای خوبی را ارئه کرده باشیم

مراحل طراحی سایت چگونه است؟

سئو، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

این بخش مربوط به امور بعد از طراحی سایت است که تا زمان ادامه فعالیت سایت باید انجام شوند. مواردی مثل تولید محتوای سئو شده، بهینه‌سازی‌های مداوم سایت، استفاده از دیگر روش های دیجیتال مارکتینگ مثل بازاریابی شبکه های اجتماعی، پشتیبانی بخش های مختلف سایت و بقیه مواردی که مربوط به بعد از توسعه و طراحی سایت هستند، در این بخش قرار می گیرند.

ضمناً لینکدین تیم راهکارهای وب محتوای جالبی داره

طراحی سایت وردپرسی یا
طراحی سایت اختصاصی

عکاسی علم ، هنر ، کاربرد و عمل ایجاد تصاویر با دوام با ضبط نور یا تابش الکترومغناطیسی دیگر است ، یا به صورت الکترونیکی با استفاده از سنسور تصویر ، یا به صورت شیمیایی با استفاده از ماده ای حساس به نور مانند فیلم عکاسی. این مورد از جمله سوالاتی است که توسط کارفرمایان زیادی پرسیده می شود، در واقع آن ها می خواهند بدانند که کدام نوع طراحی سایت برای آنها مناسب تر است. به صورت کلی قبل از سفارش طراحی سایت باید سه عامل را مشخص کنید. این عوامل شامل نیاز، بودجه و برنامه شما برای آینده سایت است که در ادامه به آن پرداخته می شود.

تیم راهکارهای وب

صفر تا صد طراحی سایت فروشگاهی در تیم راهکارهای وب

تیم راهکارهای وب به منظور طراحی سایت فروشگاهی در تهران مراحل مختلفی را دنبال می‌کند که در ادامه با این مراحل بیشتر آشنا خواهید شد:

انتخاب هدف فروشگاه اینترنتی و نوشتن پلن

پیش از اینکه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی انجام شود، هدف از ساخت فروشگاه تعیین می‌گردد و کارشناسان تیم راهکارهای وب و مشاورین ما با شما در این خصوص به گفت و گو می‌پردازند.

سپس متناسب با این هدف، سایر فعالیت‌های لازم برای ساخت وبسایت فروشگاهی انجام می‌شود.

در این مرحله، پلن و نقشه‌ای که برای طراحی سایت خود دارید، پیاده‌سازی می‌شود و متخصصین ما با تجربه و تخصص بالای خود، شما را در این امر راهنمایی می‌کنند.

انتخاب هدف فروشگاه اینترنتی و نوشتن پلن

انتخاب نام فروشگاه اینترنتی یا دامنه

پس از انتخاب یک هاست مناسب و باکیفیت، لازم است تا یک نام مناسب برای فروشگاه خود انتخاب کنید و آن را برای دامنه سایت بسط دهید. یک نام مناسب برای فروشگاه نشان‌دهنده برند و اعتبار شماست و با کمک همین نام، فروشگاه شما در ذهن مخاطب می‌ماند. کارشناسان و طراحان سایت در تیم راهکارهای وب نام دامنه را با دو پسوند .ir و .com ثبت کرده و شما را در این امر راهنمایی می‌کنند.

انتخاب هاست مناسب و با کیفیت

در مرحله بعد، انتخاب هاست باکیفیت و مناسب در دستور کار قرار می‌گیرد. هنگام راه‌اندازی فروشگاه فیزیکی، مکانی برای فروشگاه در نظر گرفته می شود تا تمامی اطلاعات سایت در آن ذخیره گردد که به این مکان، هاست می‌گویند. انتخاب هاست فروشگاه مانند انتخاب محل مناسب برای یک فروشگاه فیزیکی، تاثیر زیادی در میزان فروش خواهد داشت. لذا توجه به این مرحله جزو مهم‌ترین نکات طراحی سایت فروشگاهی در تهران به شمار می‌رود.

طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی

شاید بتوان مهم‌ترین بخش مراحل ساخت سایت فروشگاهی را طراحی خود سایت دانست که امری بسیار دشوار است و نیاز به تجربه و تخصص بسیار بالا خواهد داشت.

تیم راهکارهای وب با داشتن نیروهای متخصص در این زمینه، می‌تواند شما را در این امر همراهی کند و شما می‌توانید با تجربه کارشناسان و مشاوران مجموعه ما به راحتی یک وبسایت فروشگاهی مناسب طراحی نمایید.

طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی
گرفتن مجوزهای لازم

گرفتن مجوزهای لازم

به طور کلی، کسب و کارهای اینترنتی برای راه‌اندازی نیازی به مجوز خاصی نخواهند داشت ولی در صورتی که در حوزه سوپرمارکت، داروخانه، مواد غذایی و مواردی از این قبیل فعالیت می‌کنید، لازم است تا مجوز وزارت بهداشت و سازمان مربوط به خود را دریافت نمایید.

همچنین داشتن اینماد یکی از الزامات فروشگاه‌های اینترنتی محسوب می‌شود.

برای این کار ضرورتی وجود ندارد ولی داشتن اینماد باعث اطمینان خاطر بیشتر و جلب اعتماد کاربر می‌گردد.

انتخاب قالب مناسب

در مرحله بعدی، انتخاب قالب سبک و مدرن انجام می‌شود و هرچه قالب انتخاب شده، سبکتر باشد، سرعت سایت شما نیز بیشتر خواهد بود.

انتخاب یک قالب متناسب با کسب و کار فروشگاهی شما، باعث می‌شود تا یک ظاهر زیبا و حرفه‌ای برای فروشگاه ایجاد گردد.

شما می‌توانید به مشاهده نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی در تهران با قالب‌های زیادی آشنا شوید.

انتخاب قالب مناسب

اتصال فروشگاه به درگاه پرداخت

پس از اتمام ساخت وبسایت فروشگاهی لازم است تا یک درگاه پرداخت امن برای سایت خود انتخاب کنید.

درواقع یکی از اولویت‌های خریداران فروشگاهی، پرداخت آسان و سریع هزینه سفارش در درگاه پرداخت است.

شما می توانید از بین درگاه‌های پرداخت واسط و مستقیم یکی را انتخاب و استفاده کنید.

هر کدام از این درگاه‌های پرداخت، مزایا و معایبی دارند که شما می‌توانید به ارتباط با کارشناسان تیم راهکارهای وب به اطلاعات بیشتری در این خصوص دست پیدا کنید.

اتصال فروشگاه به درگاه پرداخت
تولید محتوای سئو شده

تولید محتوای سئو شده

تولید محتوای سئو شده یکی از مهم ترین مراحل طراحی سایت فروشگاهی در تهران است که اهمیت زیادی برای فروشگاه اینترنتی شما خواهد داشت.

در واقع تولید محتوا را می‌توان یکی از ملزومات یک فروشگاه اینترنتی دانست که شما با استفاده از آن، مشتری‌های فعلی خود را راضی نگه می‌دارید و کاربران جدیدی را به فروشگاه اضافه می‌نمایید.

انتخاب روش های ارسال کالا

در مرحله بعد، روش‌های ارسال کالا برای مشتریان انتخاب می‌شود.

در صورتی که محصولات فروشگاهی شما فیزیکی باشند، هزینه و روش‌های ارسال کالا مشخص می‌شود.

بهتر است تا چندین روش برای ارسال کالا در نظر داشته باشید تا مشتریان بتوانند به دلخواه یکی از موارد را انتخاب کنند.

انتخاب روش های ارسال کالا

پیام بفرستید!

5/5 - (546 امتیاز)